Tłumaczenia

Nasi Klienci


Quest Classroom

Proszę wpisać poniżej swój adres mailowy, aby otrzymywać darmowe lekcje języka angielskiego.

Zapisz WypiszQUEST to również spółka partnerska tłumaczy przysięgłych od 1992 roku oferuje kompleksową obsługę tłumaczeniową dla firm,instytucji i osób prywatnych i stanowi dzisiaj ważny element grupy QUEST - Corporate Language Solutions. Jesteśmy nowoczesnym biurem tłumaczeń wyspecjalizowanym w tłumaczeniach pisemnych (zwykłe i poświadczone przekłady umów, świadectw, aktów oraz dokumentów specjalistycznych), a także tłumaczeniach ustnych - konsekutywnych i symultanicznych.


Język angielski, niemiecki, francuski, włoski i rosyjski to najczęściej powtarzające się języki, w których dokonujemy tłumaczeń, ale jesteśmy w stanie sprostać potrzebom naszych klientów również w zakresie tłumaczeń innych europejskich par językowych. Pracujemy bowiem z doświadczonym zespołem tłumaczy,zajmujących się przekładami zwykłymi, czyli nieuwierzytelnionymi oraz ze specjalistami - tłumaczami przysięgłymi, niemal w każdym żądanym przez Państwa języku.


Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do pośrednictwa między firmami i tłumaczami. Większość wykonywanych przez nas tłumaczeń powstaje bezpośrednio w naszym biurze oraz u tłumaczy pracujących dla nas na stałe zlecenia.

Od lat promujemy model 'jedna firma - jeden tłumacz', uzyskując jednolitą terminologię przekładu. Wynika ona z doskonałej znajomości specyfiki branży naszego klienta, którą wspieramy dodatkowo najlepszymi na rynku narzędziami CAT. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie wielu firm i instytucji nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Zlecenia, jakie otrzymujemy od klientów z państw Unii Europejskiej stają się najlepszym świadectwem wysokiej jakości naszych usług i bogactwa oferty.


Różnorodność branż naszych klientów sprawia, że wykonujemy tłumaczenia z różnych dziedzin,m.in.: ekonomii, handlu, elektroniki, techniki, budownictwa i wielu innych.Więcej informacji oraz pełna oferta naszego biura tłumaczeń na stronie www.quest-translation.pl


Nasi klienci:


CHAUVET

DIEHL Controls Polska

AmericanDJ

METZELER

Gniotpol

MAGICFX

ABS Bonifer

TAURON

CHR

Prolyte

Cementownia Opole

YANMAR

MATO

Waszczuk i Partnerzy


Producer - strony www, cms, hosting