Szkolenia

Nasi Klienci


Quest Classroom

Proszę wpisać poniżej swój adres mailowy, aby otrzymywać darmowe lekcje języka angielskiego.

Zapisz Wypisz


SZKOLENIA STACJONARNE


Quest prowadzi szkolenia językowe w firmach małych i dużych - w jednych uczymy 2 osoby, w innych 200. Bez względu na ilość uczestników szkolenia i wielkość firmy klienta wszędzie wprowadzamy swoje surowe zasady organizacji zajęć i ich formuły, którą opracowaliśmy przy pomocy Vaughan Systems - naszego partnera w Hiszpanii.

czytaj dalej

PROGRAM INTENSYWNY WEEK RESIDENTIAL


Quest WeekResidential© to program dla każdego, komu trudno znaleźć czas na naukę języka w normalnym, stacjonarnym trybie. Quest wychodzi naprzeciw naszym zapracowanym klientom, oferując produkt 'kompletny'. Nasi klienci mogą liczyć na doskonałe warunki zakwaterowania oraz wyżywienia oraz na intensywną naukę języka angielskiego w krótkim czasie w towarzystwie doskonale wykwalifikowanych lektorów.

czytaj dalej

PROGRAM INTENSYWNY WEEKEND RESIDENTIAL


Quest WeekendResidential© to program dla każdego, komu trudno znaleźć czas na naukę języka angielskiego od poniedziałku do piątku. Quest wychodzi naprzeciw naszym zapracowanym klientom, oferując produkt "kompletny". Nasi klienci są dobrze karmieni, przebywają w przytulnych i gościnnych miejscach oraz uczą się intensywnie angielskiego w krótkim czasie w towarzystwie doskonale wykwalifikowanych lektorów.


czytaj dalej

WARSZTATY "BUSINESS SKILLS"

Specjalistyczne intensywne szkolenia jednodniowe lub kilkudniowe (w zależności od indywidualnego zapotrzebowania) skoncentrowane na zdobyciu umiejętności językowych niezbędnych do efektywnego porozumiewania się w bardzo konkretnych sytuacjach zawodowych.

 

czytaj dalej

MIĘDZYNARODOWE EGZAMINY TOEIC Listening and Reading oraz TOEIC Bridge

Przez ponad 30 lat testy TOEIC® wyznaczają standardy oceny kompetencji językowych w środowisku pracy. Dzisiaj wyniki TOEIC® są uznawane przez ponad 14 000 firm, agencji rządowych oraz programów nauczania języka angielskiego w ponad 150 krajach na całym świecie. 

Testy TOEIC® pomagają firmom stworzyć efektywniejsze miejsce pracy, dają osobom poszukującym pracy oraz zatrudnionym przewagę nad innymi kandydatami, pozwalają uczelniom lepiej przygotować studentów do wejścia na międzynarodowy rynek pracy.

czytaj dalej


Producer - strony www, cms, hosting