Szkolenia

Nasi Klienci


Quest Classroom

Proszę wpisać poniżej swój adres mailowy, aby otrzymywać darmowe lekcje języka angielskiego.

Zapisz Wypisz


PROGRAM INTENSYWNY WEEKEND RESIDENTIAL


  Program:

27 godzin języka angielskiego (11 godzin zajęć indywidualnych + 16 godzin zajęć grupowych)


  Terminy:

Zgodnie z harmonogramem w formularzu zgłoszenia


  Miejsce:

Hotel Sowia Dolina    www.sowiadolina.com.pl


  Rozkład zajęć:

Piątek od godziny 18 do godziny 16 w niedzielę


  Model szkolenia:

Zakwaterowanie i całkowite wyżywienie dla maksymalnie 6 osób

(3 uczestników i 3 nauczycieli)Quest WeekendResidential© to maksymalne wykorzystanie czasu z precyzyjnymi założeniami sukcesu:

 

  • układ maksymalnie 3 uczestników i 3 lektorów
  • dokładny "plan ataku" uszyty na miarę dla każdego uczestnika
  • wspaniała lokalizacja i świetna zabawa

 

 

Cel i Zalecenia

 

Szkolenie Quest WeekendResidential© nie jest jedynie zwyczajnym szkoleniem językowym, do którego jesteśmy przyzwyczajeni - to zdecydowanie coś więcej. Podczas szkolenia tworzymy dla Państwa idealne warunki do przyswojenia języka i osiągnięcia efektów, an które niejednokrotnie inni potrzebują wielu miesięcy.

Używamy określenia przyswajanie języka, a nie nauka, ponieważ metoda Total Immersion bazuje właśnie na metodzie wspomagającej naturalne nabywanie umiejętności językowych, która została stworzona przez psychologów oraz lingwistów już wiele lat temu. 

Cel pedagogiczny zależy od "planu ataku", który jest opracowywany po rozmowie z kursantem/zlecającym szkolenie. Zajęcia weekendowe są szczególnie zalecane w następujących przypadkach:

  • kiedy kursant ma wyznaczony konkretny termin lub gdy chce się przygotować do nadchodzącego wydarzenia. Nasz kurs weekendowy jest idealnym rozwiązaniem, aby przygotować się do prezentacji bądź negocjacji lub po prostu zrobić solidną powtórkę przed wyjazdem lub wizytą zaplanowaną na następny wtorek;
  • kiedy kursant uczestniczy w kursie tradycyjnym, ale ma ochotę poświęcić jeden lub kilka weekendów, aby posunąć się szybciej do przodu na swoim szlaku nauki;
  • kiedy planowane szkolenie obejmuje osoby o różnym poziomie zaawansowania i zakłada określony zakres tematyczny szkolenia.

 

Dla każdej firmy, która wyśle kolejną osobę na szkolenia intensywne Quest WeekResidential© w ciągu 3miesięcy od ostatniego szkolenia proponujemy upust w wysokości 10%.Powrót


Producer - strony www, cms, hosting