Szkolenia

Nasi Klienci


Quest Classroom

Proszę wpisać poniżej swój adres mailowy, aby otrzymywać darmowe lekcje języka angielskiego.

Zapisz Wypisz


SZKOLENIA STACJONARNE

Quest prowadzi szkolenia językowe w firmach małych i dużych - w jednych uczymy 2 osoby, w innych 200. Bez względu na ilość uczestników szkolenia i wielkość firmy klienta wszędzie wprowadzamy swoje surowe zasady organizacji zajęć i ich formuły, którą opracowaliśmy przy pomocy Vaughan Systems - naszego partnera w Hiszpanii.


W QUEST nie lubimy marnować czasu naszych Klientów. Dlatego nasze szkolenia są celne i efektywne. My już wiemy, że podstawą skutecznej komunikacji jest umiejętność słuchania i rozumienia. Wiemy też, jak przełożyć bierną wiedzę papierową na rzeczywistą zdolność porozumiewania się. Dlatego nie piszemy i nie pozwalamy pisać tego, co można powiedzieć i usłyszeć. Nie martw się o mówienie - o to zadbają nasi native speakers na zajęciach konwersacyjnych.

 


POZIOMY QUEST


Program nauczania w Quest został podzielony na dwanaście modułów, każdy z nich odpowiada określonemu poziomowi kompetencji językowych. Poziomy Quest ściśle odpowiadają poziomom wg skali ESOKJ obowiązującej w Unii Europejskiej.


 EUROPEJSKI SYSTEM KSZTAŁCENIA JĘZYKOWEGO
 A0 A1
 A2  B1 B2
C1
C2
 MODUŁY QUEST
 0 MODULE A-B
MODULE C-D
MODULE E-F
MODULE G-H
MODULE I-J
 MODULE K-LChcesz się dowiedzieć więcej? Zaproś przedstawiciela Quest, który przedstawi szczegóły naszej oferty i umówi się na lekcję pokazową dla pracowników Państwa firmy.

Powrót


Producer - strony www, cms, hosting